У Сінгапурі звільнили чоловіка, якого називають лідером світового синдикату з організації футбольних «договірняків»

Олександр Веселов

Головний суддя Апеляційного суду Сінгапуру постановив, що більше немає ніяких підстав тримати під вартою 51-річного Тана Сіт Енга, більш відомого під ім’ям Дан Тан, котрий був затриманий Інтерполом у вересні 2013-го року під час широкомасштабної кампанії по боротьбі з договірними матчами.

Дан Тан, якого утримували під вартою з 2013-го року, тепер на волі

Дан Тан, якого утримували під вартою з 2013-го року, тепер на волі

З того часу Дан Тан перебував у в’язниці, адже закон Сінгапуру дозволяє безстрокове утримання під вартою без рішення суду, якщо це в інтересах громадської безпеки. Рішення у таких справах щорічно переглядаються: якщо торік суд Сінгапуру відхилив апеляцію ув’язненого, то в цьому – її задовольнив.

Публічно постанова мотивована наступним коментарем: «Зараз у нас немає підстав вважати, що діяльність підозрюваного загрожує громадській безпеці. Якщо говорити про договірні матчі, всі вони відбулися за межами Сінгапуру. Щодо нашої юрисдикції, ми не виявили фактів співпраці із закордонними злочинними синдикатами», – цитує слова головного судді Апеляційного суду Сінгапуру Сандареша Менона сайт ABC News.

Дана Тана негласно називають лідером світового злочинного синдикату з організації договірних матчів, підозрюється, що він має відношення до впливу на результати цілого ряду футбольних поєдинків в Італії (в Серії А і Б), Угорщині та Фінляндії. Більше того, в Італії він оголошений в розшук, але між Італією та Сінгапуром немає угоди про екстрадицію. Італійський прокурор Роберто Ді Мартіно свого часу назвав Тана – «керівником злочинного кільця».

Зауважимо, що в Сінгапурі ведуть активну боротьбу проти договірних матчів, зокрема, нещодавно суд покарав двох злочинців тюремними термінами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?