У Швеції закликають обмежити вибір ставок на спортивні події

Олександр Веселов

З метою боротьби проти договірних матчів у Швеції закликають обмежити варіативність ставок на спортивні події.

В Швеції зробили перший доклад по боротьбі з договірними матчами

В Швеції зробили перший доклад по боротьбі з договірними матчами

Національна рада Швеції з попередження злочинності випустила дебютну, першу у своєму роді, доповідь про ситуацію з боротьбою з поширенням проблеми договірних матчів в країні. У висновку доповіді рада закликала уряд Швеції, при наступному перегляді правил на гральному ринку, вжити заходів щодо захисту спорту, обмеживши допустимий вибір ставок на спортивні події.

Повідомляється, що в процесі вивчення питання спеціальна комісія переглянула 40 спортивних матчів, які ймовірно носили договірний характер, з метою виявлення певних особливостей і тенденцій. Подібний слідчий експеримент проводився задля того, щоб у майбутньому «грати на випередження», вживши превентивних заходів по боротьбі з договірними матчами.

Доповідь була складена за сприяння Шведської спортивної конфедерації, Футбольної асоціації Швеції та державного оператора азартних ігор Svenska Spel. У звіті підкреслили, що найчастіше організаторами договірних матчів в спорті виступають злочинці та цілі синдикати, які до спорту як такого не мають абсолютного відношення.

Нагадаємо, раніше було опубліковано інформацію, згідно якої шведська влада планує впровадити зміни, що мають призвести до послаблення державного регулювання сфери онлайну-гемблінгу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?