У Шотландії закликали ввести заборону ставок на відставку тренерів

Олександр Веселов

На думку відомого шотландського фахівця і глави Асоціації тренерів ліги Алекса Сміта, букмекери повинні відмовитися від практики прийому ставок на майбутні відставки футбольних наставників.

Сміт закликає, але сам не вірить, що його почують

Сміт закликає, але сам не вірить, що його почують

Директор шотландського футбольного клубу «Фалкірк» Алекс Сміт запропонував заборонити букмекерам приймати ставки на відставки футбольних тренерів. Він вважає, що шотландська футбольна ліга і основний спонсор чемпіонату Ladbrokes повинні вплинути на нинішню практику букмекерських контор.

Сміт, який також є головою Асоціації тренерів ліги, заявив про це після того, як наставник шотландського клубу «Мотервелл» Ян Бараклаф покинув свій пост через дев’ять місяців після призначення.

«Гра потребує інвестицій та фінансів. Думаю, що нічого не зміниться. Але я хотів би попросити букмекерів взяти до уваги самих людей, які змушені йти, та спробувати застосувати інший підхід, прибравши зі своєї діяльності негідні методи, – заявив Сміт. – Я донесу цю справу до наступних зборів керівництва ліги, але впевнений, що вони знову скажуть, що нічого не можуть вдіяти з цим».

Відзначимо, що клуби «Фалкірк» і «Мотервелл» виступають в Першому дивізіоні чемпіонату Шотландії. Алекс Сміт, у свою чергу, раніше грав на позиції нападника. В якості тренера він двічі завойовував Кубок Шотландії (1987 і 1990) і Кубок ліги (1989).

Ladbrokes – один з найстаріших букмекерів Великобританії, який був заснований в 1886 році. Це одна з найбільших букмекерських контор світу, займається своєю діяльністю в Сполученому Королівстві, Ірландії, Бельгії та Іспанії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?