У Румунії 17 гравців і тренерів ФК «Глорія» покарали за участь в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

У Румунії розгорівся скандал навколо футбольного клубу Ліги II «Глорія» (Бузеу), тренери і гравці якого визнані винними в участі в договірних матчах. Місцева федерація футболу відсторонила представників команди від футбольної діяльності на строк від двох місяців до двох років.

Участь в «договірняках» не принесла слави людям з «Глорії»

Участь в «договірняках» не принесла слави людям з «Глорії»

Тренер команди Віорел Іон і його асистенти Маріан Росу і Ромео Буніка за участь в договірних матчах відсторонені від діяльності, пов’язаної з футболом, на два роки. Також представники тренерського штабу зобов’язані виплатити штраф у розмірі 200 тисяч лей (близько $50 тис.) кожен, інформує Reuters.

Іон вже заявив, що подасть апеляцію на рішення чиновників. Відомий у минулому форвард «Стяуа» і «Рапіда» повідомив на своїй сторінці в Facebook, що буде боротися до кінця, щоб справедливість перемогла.

Відсторонені від футбольної діяльності і 14 гравців «Глорії». Федерація футболу Румунії дискваліфікувала гравців на терміни від двох до 12 місяців, а також наклала на них штрафи в розмірі від 10 до 50 тис. лей ($2.5 тис – $12.5 тис).

Останнім часом новини про доведену участь гравців і тренерів з Румунії в поєдинках з фіксованими результатами надходять з сумною регулярністю. Причиною цього є низькі зарплати в футбольних клубах країни, що не відносяться до топових. Варто зазначити, що в країні діє заборона на участь футболістів і тренерів в ставках на спорт. Так, саме за це порушення тренер нинішнього клубу-лідера вищого дивізіону країни «Астра» Маріус Шумудіца буде відсторонений від роботи з командою на два місяці на старті наступного сезону.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?