У Росії запропонували ставки на вибори в Держдуму РФ

Рейтинг Букмекерів

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) запустив окремий сайт до виборів в Державну Думу РФ, де користувачі зможуть зробити прогнози результатів виборів і поставити на свого кандидата. Як зазначають ініціатори проекту, це скоріше «прогнозна біржа», а не тоталізатор, оскільки її учасники не будуть отримувати матеріальної вигоди.

 

Гендиректор ВЦВГД Валерій Федоров називає проект «прогнозною біржею»

Гендиректор ВЦВГД Валерій Федоров називає проект «прогнозною біржею»

«Ми запускаємо окремий сайт. Це буде осередок політично важливої, значущою інформації про те, що російські виборці говорять про вибори, про партії та кандидатів. Там будуть прогнози і «тоталізатор», пов’язані зі ставками на результати виборів», – цитує ТАСС генерального директора ВЦВГД Валерія Федорова. Він додав, що на даному інтернет-порталі розміщуватимуться новини та думки експертів.

За його словами, «тоталізатором» цей проект називати не можна, так як учасник цієї гри не отримає прямої матеріальної вигоди. Пан Федоров зазначив, що з тоталізатором «прогнозну біржу ріднить азарт і високий інтерес з боку експертів і звичайних виборців, всіх, хто готовий ризикувати, помилятися і вгадувати».

Гендиректор ВЦВГД також підкреслив, що на цій біржі можна буде грати «платно і безкоштовно». «Якщо безкоштовно, то призом буде самоповага, якщо потрапите в результат. Якщо платно, то можна і грошей заробити. Але там особливі умови», – наводить слова пана Федорова «Коммерсантъ». Більш докладно принцип роботи біржі він роз’яснить пізніше.

Вибори в Держдуму РФ сьомого скликання відбудуться 18-го вересня. Вони пройдуть за змішаною системою: 225 депутатів будуть обиратися за партійними списками, ще стільки ж – по одномандатних округах. У 38-ми суб’єктах одночасно пройдуть вибори депутатів регіональних законодавчих зборів, в семи суб’єктах – прямі вибори губернаторів і глав республік.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?