У Росії можуть монополізувати рекламу букмекерських контор

Олександр Веселов

В Російській Федерації почали роботу над законопроектом, який спрямований на підвищення доходів суб’єктів спорту, зокрема, від діяльності букмекерських контор і тоталізаторів. Згідно з цим проектом закону, сайт телеканалу «Матч ТВ» стає єдиним інтернет-майданчиком в Росії, на якому букмекерські контори зможуть легально розміщувати свою рекламу.

Сайт «Матч ТВ» може монополізувати рекламу букмекерських контор в Росії

Сайт «Матч ТВ» може монополізувати рекламу букмекерських контор в Росії

Згідно з інформацією про новий законопроект, легально розміщувати рекламу букмекерських контор буде дозволено винятково на офіційному сайті загальнодоступного мовника теле- і радіоканалу спортивної спрямованості. А під подібне визначення серед російських телеканалів підпадає тільки один: «Матч ТВ» і його сайт. Тобто законопроект, за своєю суттю, пропонує узаконити монополію на рекламу букмекерських контор в Рунеті для сайту «Матч ТВ».

«Матч ТВ» – російський загальнодоступний спортивний телеканал, який розпочне мовлення 1 листопада 2015-го року. Він створений за розпорядженням президента РФ Володимира Путіна, а генеральним продюсером телеканалу призначена відомий медіадіяч в Росії Тіна Канделакі.

Нагадаємо, що в середині жовтня Міністерство спорту РФ оприлюднило ініціативу дозволити спортивним телеканалам приймати ставки в інтернеті на змагання, правами на трансляцію яких вони володіють.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?