У Рівному судитимуть групу осіб за організацію грального бізнесу

Владислав Стародубцев
Прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру організатору та двом учасникам злочинної групи, які здійснювали заборонену законом діяльність у сфері грального бізнесу, повідомляє «Рейтинг Букмекерів».
У Рівному судитимуть групу осіб за організацію грального бізнесу

У Рівному судитимуть групу осіб за організацію грального бізнесу

За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими поліції, встановлено, що група осіб, які є жителями Київської та Львівської областей, діючи в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», на території міста Рівне організували незаконну діяльність мережі гральних закладів, у яких надавався доступ до азартних ігор із можливістю отримання виграшів.

Незаконний гральний бізнес здійснювали через мережу Інтернет з використанням персональних комп’ютерів із відповідним програмним забезпеченням через підключення до серверів із симуляторами гральних автоматів, що сприяло отриманню виграшу, інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Сума отриманих протиправних доходів від такої незаконної діяльності могла становити 7 млн грн.

Прокуратурою повідомлено про підозру організатору та двом учасникам організованої злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом вчинене організованою групою) та вирішується питання про обрання останнім запобіжного заходу.

У кримінальному провадженні тривають слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх обставин вчинення відповідного кримінального правопорушення.

Упродовж вихідних поліцейські викрили десять гральних закладів

На Чернігівщині судитимуть групу осіб за зайняття гральним бізнесом

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт