У рейтинг доданий новий букмекер «Українська Національна лотерея»

Гончар Тарас

У рейтингу букмекерських контор поповнення – був доданий огляд букмекера «Українська Національна лотерея».

Онлайн-контора запущена в 2016 році в Україні

В інтернеті компанія оперує під брендом «Фортуна Live». Ця онлайн-БК створена на базі «Української Національної Лотереї», заснованої в 1997 році.

Онлайн-контора запущена в 2016 році в Україні з метою залучення більшої кількості клієнтів для гри в Національну лотерею. Контора має наземні пункти прийому ставок. Зокрема більше 5200 терміналів по всій Україні.

Крім ставок на спорт, контора приймає ставки на деякі змагання, що стосуються кіберспорту. Основним ринком онлайн-букмекера є країни з пострадянського простору. Сайт доступний тільки російською мовою.

Ми просимо гравців, що мали досвід гри в цій конторі, залишати відгуки про БК «Українська Національна лотерея» в огляді.

Якщо у вас є скарга на букмекерську контору «Українська Національна лотерея», «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?