У рейтинг доданий новий букмекер Mostbet

Гончар Тарас

У рейтингу букмекерських контор оновлення – додано огляд букмекера Mostbet. Компанія приймає «РБ» в якості посередника при вирішенні спорів з клієнтами.

У рейтинг доданий букмекер Mostbet

Букмекерська контора Mostbet утворена в 2009 році, наземного підрозділу не має. Цільовий ринок компанії – гравці з Росії і пострадянського простору. Сайт доступний в російській та англійській версіях. Ставки приймаються на підставі субліцензії, виданої Antillephone N.V. (Кюрасао).

Сайт не відрізняється широким вибором послуг – на даний момент доступні тільки ставки на спорт. БК підтримує понад десяти популярних методів платежів. Обмежень по країнам при реєстрації на сайті немає. Рахунок завести можна в російських і білоруських рублях, гривнях, тенге, індонезійських рупіях і індійських рупі.

Ми просимо гравців, що мали досвід гри в цій конторі, залишати коментарі та коментарі. Якщо у вас є скарга на букмекерську контору «Мостбет», «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?