У рейтинг доданий новий букмекер Greenbet

Гончар Тарас

Букмекерська контора Greenbet додана в рейтинг букмекерів. Букмекер не надає ставок на спорт, спеціалізуючись на ставках розважального характеру.

У рейтинг доданий новий букмекер Greenbet

Букмекерська контора Greenbet заснована в 2010 році і працює на підставі ліцензії, виданої в Кюрасао. Букмекер належить Drive Media Entertainment N.V. Гравці з України та інших країн пострадянського простору можуть користуватися всіма послугами БК. Букмекер приймає ставки в мережі інтернет та наземному підрозділі.

Контора спеціалізується на ставках на розважальні ігри: мишачі, тараканячі, собачі і конячі перегони, карти, онлайн-казино, кено, бінго, віртуальний спорт. Представлені популярні методи платежу і виведення коштів. Завести рахунок можна тільки в російських рублях. Служба підтримки працює поштою і в лайв-чаті російською та англійською мовами. Мобільної версії у сайту немає.

«Рейтинг Букмекерів» розпочинає збір відгуків та коментарів про букмекерській конторі Greenbet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?