У рейтинг доданий новий букмекер 1bet2bet

Гончар Тарас

У наш рейтинг букмекерів додана букмекерська контора 1bet2bet. Компанія приймає гравців з усього світу і не володіє ліцензією на ведення грального бізнесу в мережі інтернет. У сайту досить великий функціонал.

У рейтинг доданий новий букмекер 1bet2bet

Компанія не володіє ліцензією на ведення грального бізнесу

Букмекерська компанія 1bet2bet зареєстрована у Великобританії в 2011 році. БК приймає ставки тільки онлайн, наземних пунктів немає. Представники заявляють про наявність ліцензії Кюрасао, однак точних даних сайт не надає і, швидше за все, контора не володіє ліцензією. Компанія обслуговує гравців з усього світу без обмежень.

Сайт доступний в декількох мовних версіях. У числі 17 доступних валют рахунку значаться британський фунт, євро і долар. Представлені такі методи платежу і виведення коштів, як Visa, Mastercard, Skrill і WebMoney. Доступна мобільна версія сайту. Служба підтримки та живий чат працюють на англійській мові.

«Рейтинг Букмекерів» розпочинає збір відгуків та коментарів про букмекерській конторі 1bet2bet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?