У рейтинг додана букмекерська контора Thunderpick

Тарас Гончар

У рейтинг букмекерських контор додана БК Thunderpick. Гравці з України та інших країн пострадянського простору можуть користуватися всіма послугами БК. На сайті букмекера можна знайти популярні платіжні системи.

thunder

У рейтинг додана букмекерська контора Thunderpick

Thunderpick – молода букмекерська контора, заснована в 2017 році. Компанія зареєстрована на Мальті, але діяльність регулюється ліцензією Кюрасао. На сайті, крім букмекера, є розділи кіберспорту та ігор.

Сайт представлений в 6 мовних версіях – в тому числі в російській та англійській. Відкрити рахунок можна тільки в євро. Представлені такі методи платежу і виведення коштів, як Visa, Mastercard, Bitcoin, Skrill, Paysafecard, Moneta.ru, Neteller, QIWI, WebMoney і «Яндекс.Деньги». Є мобільна версія сайту, але додатки для IOS і Android відсутні. Доступна технічна підтримка для україномовних користувачів, є живою чат.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами Thunderpick, залишити свій відгук у коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?