У рейтинг додана букмекерська контора Sportloto99

Тарас Гончар

У наш рейтинг букмекерських контор додана БК Sportloto99. Для зареєстрованих гравців БК Sportloto99 доступні прямі відеотрансляції спортивних подій. Контора приймає популярні методи введення і виведення коштів.

sp

У рейтинг додана букмекерська контора Sportloto99

Онлайн-букмекер був заснований в 2016 році. Компанія здійснює свою діяльність в мережі на підставі ліцензії Кюрасао. БК Sportloto99 обслуговує гравців з усього світу без обмежень.

Рахунок можна відкрити в 3 валютах, серед яких євро, долар США і російський рубль. З мовних версій тільки російська. Букмекер пропонує не тільки ставки на спорт, а запрошує в розділ ігор та ігрових автоматів. Служба підтримки та живий чат працюють російською мовою. Є мобільна версія, в якій доступні ставки на спортивні події, ігри, ігрові автомати, прямі трансляції і можливість реєстрації і депозиту.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами Sportloto99, залишити свій відгук у коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?