У рейтинг додана букмекерська контора Bison

Тарас Гончар

Букмекерська контора Bison додана в наш рейтинг. Букмекер не відрізняється широким функціоналом і вибором послуг. Bison приймає гравців з усіх країн світу.

У рейтинг додана букмекерська контора Bison

У рейтинг додана букмекерська контора Bison

Bison – білоруська букмекерська компанія. Наземних пунктів прийому ставок немає, контора доступна тільки онлайн і здійснює діяльність на підставі ліцензії Міністерства з податків і зборів Республіки Білорусь. Букмекер націлений переважно на білоруський ринок.

Контора пропонує гравцям тільки ставки на спорт і кіберспорт. Відкрити рахунок можна в білоруських рублях. Сайт доступний російською мовою. Є мобільна версія, а також додаток для Android з можливістю реєстрації, поповнення і виведення коштів. Служба підтримки доступна російською мовою, чат відсутній.

Якщо у вас виникли труднощі чи питання, то просимо задавати їх у коментарях до огляду БК Bison.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?