У рейтинг букмекерів додана контора WindBet

Гончар Тарас

У рейтингу букмекерських контор поповнення – доданий огляд молодого букмекера WindBet.

Windbet доданий в рейтинг БК

Онлайн-контора WindBet утворена в 2016 році, приймає ставки на підставі ліцензії, виданої Міністерством економіки і торгівлі промисловості Коста-Рики. Однак БК не приймає гравців з Коста-Рики і США.

Сайт доступний в російській та англійській версіях, приймає кілька популярних в Росії і СНД платіжних методів: VISA / MasterCard, Yandex.Money, QIWI та ін. Функціонал сайту не надає широкий вибір – доступні ставки на спорт і тоталізатор. Програми для мобільних пристроїв відсутні.

Ми просимо гравців, що мали досвід гри в цій конторі, залишати відгуки в коментарях. Якщо у вас є скарга на букмекерську контору WindBet, «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?