У рейтинг букмекерів додана БК NUTSBET

Рейтинг Букмекерів

У наш рейтинг букмекерських контор додана БК Nutsbet, що спеціалізується на покерних ставках. Контора заснована в 2015 році в Лондоні, регулюється ліцензією Коста-Рики. Сайт приймає клієнтів з усіх країн світу без обмежень.

БК Nutsbet специализируется на покере

БК Nutsbet спеціалізується на покері

БК Nutsbet додана в рейтинг букмекерських контор. Компанія спеціалізується на прийомі ставок на великі турніри покеру і надає клієнтам послугу прямої трансляції. Обмежень по країнах немає. Ставки приймаються в доларах США. Сайт доступний на чотирьох мовах:

  1. Російська
  2. англійська
  3. Іспанська
  4. турецька

Крім популярних платіжних систем, депозити можна здійснювати за допомогою Bitcoin. Комісії за введення і виведення не стягуються. Сайт працює на власному програмному забезпеченні. Доступна мобільна версія.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами «Натсбет», залишити свій відгук у коментарях до огляду Nutsbet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?