У рейтинг букмекерів додана БК Loot.bet

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Loot.bet додана в рейтинг букмекерів. Сайт керується компанією Livestream Ltd. Контора спеціалізується на кіберспорті.

Loot.bet – молода кіберспортивна букмекерська контора

Букмекерська онлайн-контора Loot.bet утворена в 2016 році і приймає ставки на підставі ліцензії, виданої в Кюрасао. Наземних пунктів прийому ставок контора не має і доступна тільки в мережі інтернет.

Сайт доступний в двох мовних версіях: російській та англійській. Рахунок можна відкрити в таких популярних валютах, як долар, євро та біткоіни. У числі платіжних методів є популярні в Україні системи переказів. Контора пропонує своїм гравцям тільки ставки на спорт і кіберспорт. Доступні відеотрансляції найбільших кіберспортивних турнірів. Користуватися сайтом можна також з мобільних пристроїв. Служба підтримки та лайв-чат працюють на англійській і російській мовах.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами Loot.bet, залишити свій відгук у коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?