У рейтинг букмекерів додана БК FireBet

Рейтинг Букмекерів

БК FireBet додана в наш рейтинг букмекерських контор. Компанія надає послуги онлайн-букмекера і біржі ставок, регулюється законодавством Естонії. Дата заснування – 2015 рік. Послугами сайту можуть користуватися гравці з усіх країн світу.

БК FireBet предоставляет услуги биржи ставок

БК FireBet надає послуги біржі ставок

БК FireBet пропонує своїм клієнтам ставки на популярні види спорту, в числі яких кіберспорт і віртуальний спорт. На сайті доступні прямі відеотрансляції подій. Сайт доступний тільки російською мовою. Відмінна риса цього букмекера в тому, що він дозволяє клієнту відкривати кілька рахунків у різних валютах:

  1.     рубль
  2.     долар США
  3.     євро
  4.     гривня
  5.     киргизький сом
  6.     казахський тенге
  7.     манат

Депозити можна здійснювати за допомогою банківських карт, систем WebMoney, OKPAY, LAVApay, Perfect Money, а також Bitcoin і Litecoin. Комісії за введення не стягуються. Мобільна версія відсутня.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами «Файрбет», залишити свій відгук у коментарях до огляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?