У рейтинг букмекерів додана БК Finbet

Рейтинг Букмекерів

У наш рейтинг букмекерських контор додана БК Finbet. Молода казахська компанія має наземне і онлайн-підрозділ. У числі платіжних методів відсутні популярні в Україні системи переказів.

У рейтинг додана БК Finbet

Онлайн-контора Finbet утворена в 2011 році в місті Алмати. Букмекер приймає ставки на підставі ліцензії, виданої в Казахстані. Контора має близько 39 наземних пунктів прийому ставок в Казахстані.

Рахунок можна завести тільки в казахських тенге. Веб-сайт перекладений на російську та англійську мови. Контора пропонує достатній вибір послуг і продуктів: ставки на спорт і кіберспорт, казино, ігри, покер і бінго. Представлені такі методи платежу, як Visa, Mastercard, Qiwi, WoopPay і Каса 24. У службі підтримки є російськомовні оператори. Користуватися сайтом можна з мобільних пристроїв.

Якщо у вас є досвід користування послугами контори, просимо вас залишити відгук у коментарях до огляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?