У рейтинг букмекерів додана БК Fairplay

Гончар Тарас

У наш рейтинг букмекерських контор додана БК Fairplay. Контора утворена в Казахстані в 2013 році. Сайт приймає клієнтів з усіх країн світу.

Fairplay – казахська БК, орієнтована на країни СНД

Контора Fairplay зареєстрована в 2013 році, офіс компанії знаходиться в Казахстані. Букмекер приймає гравців з України і країн СНД, володіє наземними пунктами прийому ставок.

З зручних для українців платіжних методів сайту можна виділити QIWI-гаманець. Сайт і служба підтримки доступні на двох мовах: англійській і російській. На даний момент контора пропонує ставки на спорт і кіберспорт. Користуватися сайтом можна також з мобільних пристроїв.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами Fairplay, залишити свій відгук у коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?