У рейтинг букмекерів додана БК Efbet

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Efbet додана в наш рейтинг букмекерів. Контора приймає ставки в мережі інтернет, наземних пунктах прийому ставок не має.

БК Efbet додана в рейтинг букмекерів

Букмекерська компанія Efbet була заснована в 2006 році, офіс розташований на Мальті. Контора приймає ставки в мережі інтернет і наземних пунктах прийому ставок не має. БК Efbet регулюється Державною комісією з азартних ігор Болгарії та Мальти.

БК Efbet не приймає гравців з Франції і США. Сайт представлений в 5 мовних версіях. Рахунок можна відкрити в одній з 4 доступних валют, включаючи долар США і євро. На сайті присутні різні бонуси. Доступна мобільна версія. Лайв-чат і підтримка працюють англійською та болгарською мовами.

Просимо гравців, що мали досвід гри в цій конторі, залишати коментарі та коментарі до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?