У Португалії букмекери зняли матч з лінії після ставки в $108 тис.

Гончар Тарас

Букмекери зняли з лінії матч чемпіонату Португалії між «Фейренсе» і «Ріу Аве» після того, як на цю зустріч була зроблена ставка в розмірі $108 тисяч.

Велика ставка стала приводом для зняття матчу з лінії

Як повідомляє The Portugal news, це перший випадок в історії, коли португальські букмекери були змушені піти на такий крок.

Підозри виникли після того, як гравець зробив на матч двох нічим не примітних команд ставку в розмірі $108 тис. на перемогу «Фейренсе» в обох таймах з коефіцієнтом 4,0. Парі було укладено в містечку Повоа де Варзім, в безпосередній близькості від Ріу Аве. Відзначається також той факт, що за національністю гравець був китайцем.

Після цього в інтернеті поповзли чутки про те, що гравці команди «Ріу Аве» мають контакти з гравцями з Китаю. Передбачалося, що футболісти могли контактувати з азіатами в казино Povoa. Однак дана інформація не є причиною того, що букмекери зняли матч з лінії.

Букмекерів насторожив факт такої великої суми, поставленої на матч, і особистість гравця. Після чого вони визнали за благо зняти гру з лінії. У «Ріу Аве» підтвердили отримання повідомлення про підозрілу активність від футбольної влади країни. Найближчим часом клуб повинен відправити в футбольну асоціацію свої пояснення.

Зазначимо, що велика ставка, зроблена на матч, програла. «Фейренсе» виграв перший тайм з рахунком 1:0, після перерви забив другий м’яч, але на 90-й хвилині пропустив. Таким чином, другий тайм закінчився внічию.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?