У Північній Осетії хочуть легалізувати букмекерство

Рейтинг Букмекерів

Депутати парламенту Північної Осетії виступили на підтримку законопроекту про дозвіл діяльності букмекерських контор і тоталізаторів на території республіки. Про це йдеться на сайті парламенту.

У Північній Осетії хочуть перевести букмекерів в легальне поле

У Північній Осетії хочуть перевести букмекерів в легальне поле

Законопроект був представлений керівником комітету з промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва Сосланом Андієвим. За його словами, наразі в Північній Осетії зареєстровано понад 80 пунктів прийому ставок букмекерських контор і тоталізаторів, діяльність яких юридично не регламентована.

При цьому, як зазначив депутат Держдуми Росії Асланбек Хадарцев, в республіці діють понад 400 букмекерських пунктів, які пройшли реєстрацію в інших регіонах. Їх слід перевести в місцеве легальне поле, так як в Аланії поки відсутній податок на подібні заклади, а це призводило до отримання з них мінімальних стягнень. У разі прийняття ініціативи податкові надходження в бюджет республіки збільшаться на 40%.

Північна Осетія – один з перших суб’єктів Росії, в яких діяльність у сфері грального бізнесу була заборонена на законодавчому рівні. Букмекерські компанії не покидали територію республіки, посилаючись на федеральне законодавство, яке дозволяє розміщення букмекерських контор і тоталізаторів поза гральними зонами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?