У Південній Кореї заарештували організаторів незаконних гемблінг-операцій на суму $4 млн

Рейтинг Букмекерів

Поліція Південної Кореї заарештувала двох осіб, які підозрюються в проведенні нелегальних операцій в секторі онлайн-гемблінга і отриманні прибутку в розмірі $4 млн.

У Південній Кореї припинили незаконну операцію в секторі онлайн-гемблинга

У Південній Кореї припинили незаконну операцію в секторі онлайн-гемблінгу

Національне агентство поліції провело операцію по затриманню генерального директора (відомого як Кім) та керівника колл-центру (якого називають Лі) веб-сайту, на якому проводилися незаконні гемблінг-операції, інформує видання Korea JoongAng Daily.

Правоохоронці уточнюють, що сайт функціонував півтора року. На ньому можна було робити ставки на зміни в корейському фондовому індексі. За даними розслідування, генеральний директор запустив сайт зі свого будинку в жовтні 2014-го року.

Оборот сайту досяг $12,4 млн, при цьому організатори отримали на свій рахунок загалом $4 млн. Великі фахівці, найняті для роботи на сайті, за місяць могли заробити до $86 тис, місячна зарплата співробітників рангом нижче досягала $3,8 тис. Менеджери сайту блокували успішних клієнтів, також зазначає видання.

Співробітники правоохоронних органів довідалися про сайт, коли один з його менеджерів почав розсилати електронні листи зареєстрованим членам ресурсу від імені нібито представника кібербюро Національного агентства поліції. Особи, які отримали ці повідомлення, звернулися в результаті в національне бюро розслідувань злочинів в сфері фінансів та IT.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?