У Південній Кореї для організаторів незаконного онлайн-гемблінга запровадять довічне ув’язнення

Рейтинг Букмекерів

Влада Південної Кореї має намір значно підвищити суворість покарання за організацію та участь у нелегальних азартних онлайн-іграх, аж до позбавлення волі. Нові правила будуть поширюватися як на власників сайтів, так і на користувачів.

До відповідальності будуть притягуватися і звичайні гравці

До відповідальності будуть притягуватися і звичайні гравці

Офіційний представник Національного агентства поліції Південної Кореї повідомив, що після підвищення покарання власники незаконних сайтів будуть звинувачуватися у створенні організованої злочинності з максимальним покаранням у вигляді довічного ув’язнення. Раніше творцям гральних сайтів інкримінувалося відкриття незаконного місця для азартних ігор, що тягло за собою штраф у вигляді шістдесят одної тисячі доларів і позбавлення волі до 7-ми років.

Влада Південної Кореї стверджує, що зміни в законодавстві торкнуться не лише організаторів. Як співучасники у справі будуть проходити мережеві менеджери, провайдери і програмісти, які беруть участь у роботі нелегальних сайтів.

Також будуть покарані і звичайні користувачі сайтів. Цей захід, на думку ініціаторів поправок, дозволить скоротити грошовий трафік через незаконні сайти та запобігти зростанню учасників нелегального онлайн-гемблінга. У поле зору правоохоронних органів потраплять усі гравці, незалежно від періодичності та обсягу ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?