У «Парі-Матч» оцінили шанси Мілевського зіграти на Євро-2016

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» розробила спеціальні пропозиції до чемпіонату Європи з футболу 2016-го року. Букмекер пропонує зробити прогноз, хто з футболістів поїде на турнір. Зокрема, можна поставити на те, чи стане український футболіст Артем Мілевський одним з форвардів, кому Михайло Фоменко довірить місце в складі. Ну або на лавці запасних.

У БК «Парі-Матч» можна зробити ставку на присутність футболіста в заявці на турнір

У БК «Парі-Матч» можна зробити ставку на присутність футболіста в заявці на турнір

Як говориться в прес-релізі БК «Парі-Матч», що надійшов в «Рейтинг Букмекерів», в рамках спеціальних пропозицій до Євро-2016, компанія пропонує зробити свій прогноз на присутність конкретного гравця в заявленому складі на турнір. Наразі котирування є тільки на три збірні: Росії, України і Англії.

Як вважають представники трейдингового департаменту «Парі-Матч», дані пропозиції є ексклюзивними для букмекерського ринку в Росії і країнах СНД.

Зазначимо, що БК «Парі-Матч» також пропонує зробити ставку на наявність у заявці збірної України на турнір одіозного Артема Мілевського, який непогано проявляє себе в румунській «Конкордії». Така ймовірність оцінюється коефіцієнтом 10.0, що становить вірогідність 10%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?