У Новій Зеландії відзначають сплеск витрат на азартні ігри

Рейтинг Букмекерів

Фонд The Problem Gambling Foundation, що займається проблемою гральної залежності, повідомив про різке зростання витрат на азартні ігри в Новій Зеландії. Представники організації сподіваються, що це явище тимчасове, а показник витрат повернеться в звичні рамки найближчим часом.

Витрати збільшилися на 2%

Витрати збільшилися на 2%

За інформацією Міністерства внутрішніх справ, витрати жителів Нової Зеландії на азартні ігри у вересні зросли на 2% стосовно тогорічного показника та досягли 820-ти млн доларів. Основні витрати припали на гральні автомати і покер. У цей час число гральних автоматів в країні скоротилося майже на 400 одиниць.

Спікер фонду The Problem Gambling Foundation Андре Фруд зазначив, що сьогодні немає об’єктивних причин для такого значного зростання витрат. «Ми сподіваємося, що це всього лиш короткостроковий сплеск», – підсумував представник фонду.

Раніше ми повідомляли, що в Швейцарії скасували заборону на азартні онлайн-ігри, а у Франції зменшилася виручка онлайн-операторів покеру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?