У Німеччині стало відомо про маніпуляції результатами матчів в данській Суперлізі

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що під час розслідування справи, яку розбирають в суді німецького міста Штутгарт, стало відомо про те, що злочинне угруповання, серед інших незаконних діянь, впливало на результати матчів у футбольному чемпіонаті Данії. Тепер стало відомо, про які конкретно поєдинки йде мова, хоча крапка в справі ще не поставлена ​​- особливо з урахуванням того, що німецьких правоохоронців не цікавлять злочини, котрі було скоєно за межами Німеччини.

Андерс Куре грав в матчах, які можуть виявитися договірними

Андерс Куре грав в матчах, які можуть виявитися договірними

Допитані злочинці (у кількості п’яти осіб) розповіли про передачу грошей (близько 65-ти тисяч доларів) одному з гравців клубу «Вестшелланн» з метою впливу на результати матчів датської Суперліги: «Вестшелланн» – «Есб’єрг» 1:4 (1 листопада 2014 року), «Копенгаген» – «Вестшеллан» 2:0 (22 лютого 2015-го).

Повідомляється, що німецькі правоохоронці навіть зафіксували телефонну розмову одного із злочинців з гравцем, ім’я котрого не уточнюється (і в Німеччині не мають наміру займатися цим питанням). Крім того, достеменно невідомо, скільки саме гравців свідомо брали участь в договірних матчах.

Німецька Феміда винесе свій вердикт по справах даного злочинного угруповання не раніше січня наступного року. Більше того, існує думка, що деякі свідчення злочинців можуть виявитися хибними, тому як після дачі показань вони випущені на свободу до винесення вердикту (ймовірно, йдеться про покарання в 22-24 місяця тюремного ув’язнення), хоча до цього утримувалися під вартою з середини серпня поточного року .

Тим не менш, футболістам «Вестшелланна» зараз не позаздриш – клуб, який має величезні фінансові труднощі, безнадійно розташувався на останній сходинці турнірної таблиці Першого дивізіону (10 очок відставання від «рятівної зони»). До всього цього додався серйозний тиск з боку преси. 30-річний захисник Андерс Куре (один з шести гравців у нинішньому складі «Вестшеллана», які брали участь у вищезгаданих зустрічах, що потрапили під підозру) прокоментував ситуацію:

«Вперше почувши цю інформацію, здавалося, що це перебільшення від журналістів. Ніколи не думав, що це дійсно можливо. Згадуючи ті матчі, не можу пригадати нічого незвичайного – в поєдинку проти «Есб’єрга» вся команда виглядала погано, а от проти «Копенгагена», незважаючи на поразку, ми грали добре. Можу гарантувати одне – я точно не причетний до цієї справи», – наводить слова Куре Ekstra Bladet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?