У Нідерландах розглянуть нове гральне законодавство, з оглядкою на договірні матчі

Олександр Веселов

Народна партія за свободу і демократію (VVD) та Партія праці (PvdA), що одержали найбільшу підтримку населення на останніх парламентських виборах в Нідерландах (у 2012-му році), бажають дозволити в країні спортивні ставки онлайн, але у своїх планах враховують боротьбу з проблемою договірних матчів.

Чинний прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте – лідер партії VVD

Чинний прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте – лідер партії VVD

На сьогодні в Нідерландах робити ставки на спортивні події можна тільки через лото, і тільки на матчі, які вже стартували. Але ще в минулому році уряд країни подав законодавчі нововведення щодо регулювання азартних ігор на спортивні події онлайн, повідомляє сайт nltimes.nl.

Коаліція VVD і PvdA дає зелене світло гемблінгу на спортивні події, але при цьому хоче виключити пропозиції, якими досить легко маніпулювати. Наприклад, мова йде про червону картку в футболі чи подвійну помилку в тенісі. «Деякі елементи гри, на які легко вплинути, будуть під забороною», – прокоментував представник VVD Єрон ван Вінгард.

VVD і PvdA також хочуть заборонити ставки на футбольні товариські матчі, які проходять закордоном під час підготовчих зборів. На думку Королівського футбольного союзу Нідерландів (KNVB), керуючого футболом в країні, гравці в таких матчах сприйнятливі до корупції, яка призводить до організації договірних поєдинків.

В цілому, KNVB задоволена потенційними нововведеннями і обмеженнями, які вони передбачають: «Від подібних кроків спорт тільки виграє. Потрібно не забувати, що результат гри на полі визначають не злочинці, а саме спортсмени. Ми підтримуємо дані обмеження, і раді, що політики прислухаються до нашої думки», – сказав операційний директор KNVB Гіс де Йонг.

Правляча коаліція за участю KNVB та Олімпійського комітету Нідерландів розгляне можливі поправки, очікується, що новий закон щодо грального бізнесу буде обговорено в наступному році.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?