У Маріуполі розтрощили п’ять об’єктів Національної лотереї

Гончар Тарас

Як повідомляє центральний відділ поліції Донецької області, група невідомих потрощила майно ігорних закладів у Лівобережному, Цетральному та Кальміуському районах міста Маріуполь.

Наразі поліцейські встановлюють мотиви злочину та осіб, причетних до його вчинення

26 березня на лінію 102 почали звертатися співробітники закладів і представники охорони, які повідомляли про те, що молодики у балаклавах потрапили всередину приміщень і розбили майно – монітори, термінали, холодильники, іншу апаратуру, вікна та меблі.

Слідчо-оперативні групи, що працювали на місцях подій, зафіксували правопорушення, вилучили речові докази, які вже долучено до матеріалів кримінальних проваджень. Відкрито кримінальні провадження за ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» та ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські встановлюють мотиви злочину та осіб, причетних до його вчинення. Що ж стосується правової сторони роботи пошкоджених об’єктів, то пакет правовстановлюючих документів перевіряється.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині та в інших областях викрито діяльність нелегальних гральних закладів, а У Вінниці правоохоронці закрили 14 гральних закладів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?