У Литві посилюють заходи проти нелегальних операторів гемблінгу

Рейтинг Букмекерів

Литовський регулятор азартних ігор посилить контроль на ринку гемблінгу і здійснюватиме серйозний тиск на нелегальних операторів, що діють на території країни, повідомляє SBC News.

Влада Литви має намір показати «кузькіну матір» нелегальному гемблінгу

Влада Литви має намір показати «кузькіну матір» нелегальному гемблінгу

Міністерство фінансів Литви наказало гральному регулятору країни Lithuania Gambling Control Authority вжити серйозних заходів щодо неліцензованих операторів азартних ігор, які своїми діями порушують права литовських громадян.

Регулятор зобов’язаний посилити моніторинг гемблінгового ринку країни з метою виявлення неліцензованих компаній, які всупереч чинним законодавчим актам організовують азартні ігри (переважно в інтернеті) для жителів Литви.

Усі міжнародні оператори вже попереджені про необхідність отримання ліцензії на здійснення гральної діяльності на території країни незалежно від їх правового статусу.

У такий спосіб влада Литви сподівається обмежити можливість участі клієнтів у нелегальних азартних іграх і, відповідно, виплати виграшів з гральних сайтів, які не мають місцевої ліцензії.

Крім цього, державні банки та фінансові установи вже отримали розпорядження мінімізувати розрахунково-кредитні операції неліцензованих онлайн-операторів азартних ігор.

«Ці зміни набули широкого розголосу і будуть мати строгу законну силу. Всі гральні оператори в країні повинні працювати за ліцензією», – повідомив директор литовського регулятора Віргініюс Дауксіс.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?