У Львівській області закрили 59 пунктів прийому ставок букмекера та вилучили 900 тис. гривень

Рейтинг Букмекерів

Українська Національна поліція на своєму офіційному сайті 12 грудня відзвітувала в закритті підпільної букмекерської мережі з 59 пунктів прийому ставок на спорт в Львівській області, які, імовірно, оперували під брендом «Фаворит». В ході обшуків було вилучено 570 системних блоків і 900 тисяч гривень (близько 35 тисяч доларів США), а також чорнові записи та щоденні звіти.

59 пунктів прийому ставок закрила Нацполіція України у Львівській області

Клієнти підпільних пунктів прийому ставок отримували доступ до гри через спеціальне програмне забезпечення, а щомісячний прибуток кожного окремого ППС становив від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень (близько 3 800 – 77 500 доларів США), стверджують в Національній поліції України. Нелегальна діяльність була задокументована співробітниками Управління захисту економіки у Львівській області.

Закриті пункти прийому ставок знаходилися у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиськах, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині.

Обшуки пройшли також у двох можливих організаторів підпільного букмекерського бізнесу – жителів Львівської області 32-х і 39-ти років. Разом Національною поліцією було проведено 61 обшук в рамках цієї операції.

Про старт заходів по боротьбі з підпільними букмекерами і залами ігрових автоматів раніше 5 грудня повідомив заступник Глави Нацполіціі, начальник Департаменту захисту економіки Ігор Купранець під час відеоселекторної наради.

У листопаді цього року про необхідність взяти під контроль доходи грального бізнесу в Україні заявив в своєму Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?