У Києві скоїли розбійний напад на ППС «Фаворит Спорт»

Рейтинг Букмекерів

У столиці України в ніч на 3 жовтня невідомі скоїли розбійний напад на пункт прийому ставок букмекерської компанії «Фаворит Спорт».

vrk

Зловмисники розбили 33 комп’ютери

Як повідомляє «Обозреватель» з посиланням на джерела в правоохоронних органах України, два десятки чоловіків проникли в приміщення компанії на вулиці Симиренка і почали громити меблі і комп’ютери.

Пізніше відбувся аналогічний напад на приміщення лотерейного магазину «Лото Маркет» на вулиці Жилянській, який знаходиться в сотні метрів від офісу «Фаворит Спорт».

За даними видання, в цілому зловмисники розбили 33 комп’ютери. З місця подій вони зникли на двох мікроавтобусах.

Правоохоронці встановлюють обставини події. Як пише «Обозреватель», не виключено, що напад був спробою залякати власників з метою рекету.

20 вересня представники Служби безпеки України (СБУ) провели обшук і вилучили телекомунікаційне обладнання та сервери у провайдера «В.О.К.С.», які використовувалися для адміністрування сайту букмекерської контори FavBet, компанії «Фаворит Спорт» та інших сайтів з азартними іграми .

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?