У Києві провели рейд по букмекерським конторам

Рейтинг Букмекерів

Співробітники Департаменту захисту економіки Національної поліції України (НПУ) встановили двох операторів грального бізнесу, які відкрили більше 30 букмекерських відділень на території Києва та області.

k

Оперативники провели 14 обшуків в гральних закладах, офісах і будинках організаторів гемблінгу

Як повідомляє прес-служба НПУ, оперативники встановили двох операторів грального бізнесу, які організували діяльність розгалуженої мережі гральних закладів, зокрема, букмекерських контор на території Києва та Київської області.

Зазначається, що 7 листопада оперативники і слідчі Головного слідчого управління провели 14 обшуків в гральних закладах, офісах і будинках організаторів бізнесу. В результаті рейду було вилучено 610 тис. гривень (близько $24 тис.), 33 системних блоки, жорсткі диски, телевізійні панелі, монітори, сервери і чорнова документація.

Назва мережі, в якій пройшли обшуки, не вказується. Як зазначає LB.ua, судячи з фотографії, опублікованій на сайті НПУ, оператори гемблінгу користувалися програмним забезпеченням компанії Betinvest.

Нагадаємо, в Києві в ніч на 3 жовтня невідомі скоїли розбійний напад на пункт прийому ставок букмекерської компанії «Фаворит Спорт».

20 вересня представники Служби безпеки України (СБУ) провели обшук і вилучили телекомунікаційне обладнання та сервери у провайдера «В.О.К.С.», які використовувалися для адміністрування сайту букмекерської контори FavBet, компанії «Фаворит Спорт» та інших сайтів з азартними іграми.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?