У Києві презентували нову беттингову компанію UAbet

Рейтинг Букмекерів

В Україні починає роботу нова беттингова компанія UAbet, яка ставить собі за мету надання послуг європейської якості.

nop

Компанія пропонує більше 30 тисяч подій у Live

Як повідомляє ua-football.com, засновники компанії запевняють, що UAbet з першого дня роботи прагне бути на крок попереду у всіх напрямках роботи, важливих для клієнта. UAbet надає користувачам можливість в режимі «24 години на добу, сім днів на тиждень» робити ставки на 52 національних чемпіонати з футболу, більш ніж 10 тенісних турнірів, не враховуючи турнірів світового й європейського рівнів. Додатково ще три десятки видів спорту, а також кіберспорт.

За інформацією джерела, UAbet вирізняється широким розписом, високими коефіцієнтами, зручною і комфортною ігровою платформою та якісним сервісом. Компанія вивчає і впроваджує найсучасніші світові практики букмекерського ринку, що дозволяє клієнтам завжди розраховувати на щось свіже і цікаве.

Компанія надає можливість грати комфортно і різноманітно та контролювати при цьому ризики. Онлайн-платформа виокремлюється чудовими аналітичними можливостями, які клієнт може налаштувати «під себе». Букмекери компанії розписують такі лінії, що навіть найвибагливіший любитель ставок знайде для себе цікавий маркет. Нестандартні види ставок, а також можливість страхувати свої ризики, роблять гру ще комфортнішою і цікавішою.

Саме тому UAbet, яка презентувала свій бренд 5-6 жовтня в Києві, своїм слоганом вибрала заклик «Звикай до кращого!». Випробувати на собі всі переваги сервісу UAbet можна, перейшовши за посиланням. На думку UAbet, на сьогодні вони є найтехнологічнішою беттинговою компанією в Україні та командою справжніх професіоналів букмекерської справи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?