У Киргизії можуть відкласти впровадження заборони на лотерейну діяльність

Олександр Веселов

Згідно з висновком експертів, уряду країни необхідно знайти нові джерела фінансування бюджету в цілях заміщення доходів, які буде втрачено.

У Киргизії можуть відкласти впровадження заборони на лотерейну діяльність

У Киргизії можуть відкласти впровадження заборони на лотерейну діяльність

Як повідомляють місцеві ЗМІ, прем’єр-міністр Киргизії Темір Сарієв схвалив висновок уряду на проект закону «Про заборону лотерейної діяльності в Киргизькій Республіці».

Автори законопроекту про заборону лотереї в країні вважають, що її розіграш може викликати азарт у громадян унаслідок невідомості виграшу, в результаті чого у споживачів даної послуги може з’являтися залежність.

Однак у разі ухвалення цього закону існує ризик втрати доходів бюджету країни, які оцінюються в розмірі 32,2 млн. сомів (близько 456 тис. доларів США). У зв’язку з цим, уряд має знайти джерела коштів, які відшкодують втрачені доходи, перш ніж схвалити ініціативу законодавців.

Також у висновку вказується, що прийняття даного закону може спричинити за собою певні соціальні наслідки. Так, роботодавцям буде необхідно розірвати трудові договори з працівниками, які здійснюють трудову діяльність у пропонованих до заборони сферах. При цьому у доданих до законопроекту довідкових документах відсутні дані про кількість працівників, зайнятих у даній сфері. Крім того, роботодавці будуть змушені виплатити звільненим працівникам компенсацію.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?