У Квебеку заблокують неліцензовані сайти з азартними іграми

Рейтинг Букмекерів

Влада канадської провінції Квебек розробила план, за яким всі сайти з азартними іграми, які не отримали належної ліцензії, підлягатимуть блокуванню, повідомляє CalvinAyre.

Влада Квебека планує залучити додаткові кошти до бюджету

Влада Квебека планує залучити додаткові кошти до бюджету

Також порушникам загрожує штраф до 200 тисяч доларів. Для легальної роботи операторам онлайн-гемблінга необхідно отримати ліцензію у регулятора Loto-Quebez. За підрахунками ініціаторів проекту, такий захід поповнить державну скарбницю приблизно на 14 млн доларів.

Тімоті Дентон, голова Канадської Інтернет-спільноти, порівняв план влади з введенням цензури в Інтернеті і побоюється, що це може призвести до створення монополії на онлайн-ринку азартних ігор. Тімоті додав, що блокування провайдерів, які надають доступ до сайтів азартних ігор без ліцензії, виявиться неефективним, буде потребувати серйозних витрат з бюджетного фонду та створить негативний прецедент, який вплине на подальший розвиток ринку онлайн-гемблінга в Канаді.

Дентон також побоюється виникнення державної монополії на ринку азартних онлайн-ігор, за якої ліцензії будуть видаватися вибірково і в інтересах малого числа великих гравців, таких як Amaya Gaming.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?