У Кореї затримали двох футбольних арбітрів через підозри участі в договірних матчах

Олександр Веселов

У Республіці Корея, більше відомої як Південна Корея, може розгорітися черговий футбольний корупційний скандал. Президент K-League, котра керує професійним футболом Кореї, Квон О-геп вже встиг принести свої вибачення вболівальникам, пообіцявши якнайшвидше вирішити проблему.

Президент K-League Квон О-геп вибачився перед вболівальниками

Президент K-League Квон О-геп вибачився перед вболівальниками

Справа в тому, що, за рішенням окружного прокурора міста Пусан, були затримані два футбольних арбітри, які, ймовірно, отримували гроші від третіх осіб під час виконання своїх професійних обов’язків. Представників спортивної феміди пов’язують з колишнім президентом футбольного клубу «Кеннам» Ан Жонг-боком, котрого було заарештовано минулого місяця через підозри в корупції. За попередньою інформацією, саме від Ан Жонг-бока рефері отримували фінансове заохочення.

Сайт FourFourTwo цитує офіційну заяву глави K-League Квон О-гепа, яку він зробив для вболівальників:

«Ми серйозно вас розчарували, приносимо свої вибачення. Зараз ми активно співпрацюємо з правоохоронними органами, аби вирішити дане питання. Обидва арбітри, що потрапили під слідство, відсторонені від обслуговування футбольних поєдинків».

Нагадаємо, що це не перший корупційний скандал, який спалахнув у футболі Республіки Корея. В 2011-му році внаслідок масштабної боротьби з договірними матчами було затримано 50 футболістів, з них 41 отримали довічні дискваліфікації на заняття футбольною діяльністю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?