У Канадській футбольній лізі 42% матчів мали ознаки договірного характеру

Олександр Веселов

Дана інформація прозвучала в одному зі звітів Міжнародного центру з безпеки спорту (ICSS), повідомляє видання Telegraph.

В Канаді мусять звернути увагу на проблему договірних матчів у футболі

В Канаді мусять звернути увагу на проблему договірних матчів у футболі

Для початку зауважимо, що Канадська футбольна ліга (CSL) – це напівпрофесійна ліга, яка не санкціонована Канадською футбольною асоціацією (керівний футбольний орган країни), а знаходиться під впливом організації, відомої як Футбольна федерація Канади (SFC). Іншими словами, клуби з CSL не можуть брати участі в міжнародних змаганнях (наприклад, Ліга чемпіонів КОНКАКАФ) під егідою ФІФА.

У звіті ICSS, що складається з 31-ї сторінки, зазначено, що кожен з клубів CSL (всього їх 12) у період з травня по вересень 2015-го року брав участь як мінімум у трьох матчах, за якими стояла підозріла активність на ринку ставок. Приблизний фінансовий оборот даних процесів оцінений в 4.5 мільйона фунтів.

Президент CSL Вінсент Урсіні прокоментував ситуацію таким чином: «На даний момент нічого не чув про цей звіт. Чи є в нашій лізі договірні матчі? Не знаю. Чи можуть вони бути? Так. Але я не можу сказати, що вони точно є. Фактів, які доводять це, зараз немає».

У ICSS теж відреагували на факт публікації даної новини: «Така доповідь дійсно існує – її зроблено для дослідників спортивної індустрії та правоохоронних органів».

Доповідь відправлена для ознайомлення всім відповідним канадським керівним органам, а також у ФІФА та Інтерпол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?