У Камбоджі гравці ставлять на дощ

Рейтинг Букмекерів

У Камбоджі, де заборонені ставки на спорт, гравці знайшли цікаву заміну – люди ставлять на випадання опадів. Ставки подібного роду дуже популярні в цій державі Південно-Східної Азії.

У Камбоджі гравці вгадують час і місце випадання опадів

Правила даного виду парі дуже прості – гравці ставлять на те, чи піде дощ в певний часовий проміжок. Визначають же результат ставки, поклавши стопку паперу на дах будинку. Якщо краї аркушів просочилися вологою і стали згортатися, значить дощ був, повідомляє sea-globe.com.

Дощі після обіду в сезон (з травня по жовтень) дуже часті, тому коефіцієнти на випадання опадів дуже низькі. Щоб підвищити коефіцієнт, гравець може зробити ставку на точний час і місце дощу. Зміна коефіцієнтів передається по всьому місту за допомогою мережі портативних радіопередавачів.

«Поки тебе не знають, ти робиш ставки готівкою. Згодом же можна зробити ставку дистанційно, досить зв’язатися за допомогою рації з букмекерами», – розповів один з гравців.

Ставки на дощ не є ставками на спорт, тому поліція не прагне переслідувати їх. До того ж букмекери регулярно дають хабарі представникам влади.

«Ставки роблять сотні людей. Суми різні, буває і $15, а буває і $1000.. Щоб вирішити проблеми з законом, досить хабара в $30. Звичайно, це прибутковий бізнес, тому я і займаюся ним», – зазначив один з місцевих букмекерів.

Цікаво, що в процесі парі не забороняється користуватися гаджетами, в яких є програми з прогнозом погоди. За словами букмекера, це не є великою перевагою і ніколи не замінить вміння розпізнавати природні знаки.

Найбільше букмекери і гравці бояться посухи. Так, в минулому році вона була найсильнішою за останні 50 років. Синоптики стверджують, що і в нинішньому році ситуація може повторитися.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?