У Греції економічна криза призвела до зростання кількості ігроманів

Рейтинг Букмекерів

У Греції спостерігається істотне зростання кількості звернень жителів країни в центри лікування від гральної залежності. Фахівці пов’язують збільшення кількості ігроманів з глибокою економічною кризою, від якої країна страждає вже не перший рік, повідомляє Greek Reporter.

Економічна криза робить молодих греків ігроманами

Економічна криза робить молодих греків ігроманами

За останні п’ять років кількість залежних від азартних ігор в Греції збільшилася на 20-25%, поставивши країну в один ряд з державами, які найбільше страждають від цієї проблеми (переважно з регіонів Південно-Східної Азії та Східної Європи).

Скоротився і середній вік гравців, які зробили ставки вперше в житті. Якщо раніше він становив 25 років, то зараз греки починають розміщувати свої перші ставки в середньому в 20 років. Серйозно впливає на цей показник і надзвичайно високий рівень безробіття в країні серед молоді.

За останні п’ять років в Греції приріст ігроманів перевищив навіть збільшення числа людей з алкогольною залежністю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?