У футболі Нової Зеландії застосують нові методи боротьби з договірними матчами, серед яких моніторинг ринку ставок

Олександр Веселов

Починаючи з сезону 2015/2016, в чемпіонаті Нової Зеландії з футболу (ASB Premiership) вступлять нові правила регулювання, спрямовані проти договірних матчів і ставок на них.

ASB Premiership вдосконалює правила в боротьбі з договірними матчами

ASB Premiership вдосконалює правила в боротьбі з договірними матчами

Нововведення направлені на те, щоб позбавити шахраїв найменшого плацдарму, з якого можна вплинути на події в тому чи іншому матчі. Крім того, у нових правилах зрозуміло прописана система покарань і штрафів за подібні вчинки для учасників.

Директор зі зв’язків з громадськістю ASB Premiership Кем Мітчелл прокоментував дії організації з даного питання:

«Розвиток букмекерського бізнесу, зростання грошового обігу в ньому, зробили футбол мішенню для організованої злочинності. Наразі всі учасники, причетні до футбольного матчу, знаходяться в зоні ризику.

Нові правила допоможуть захистити нашу лігу від подібних процесів. Крім того, ми розгорнемо широку освітню програму, спрямовану на боротьбу з договірними матчами, а також будемо уважно стежити за світовим ринком ставок, який стосуватиметься наших команд і змагань», – цитує слова Мітчелла сайт nzfootball.co.nz.

Зокрема, нові правила забороняють всім учасникам – гравець, тренер, інший причетний персонал – будь-якого матчу або змагання робити на нього ставки.

Нагадаємо, що представник ASB Premiership ФК «Окленд Сіті», чинний чемпіон турніру, сім разів брав участь у розіграші Клубного чемпіонату світу ФІФА.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?