У Франції обіг ринку онлайн-ставок на спорт за 2015 рік виріс на 30%

Олександр Веселов

За підсумками минулого року обіг ставок на регульованому букмекерському онлайн-ринку Франції збільшився на 30% (до 1.44 млрд. євро в грошовому еквіваленті) завдяки рекордним показникам четвертого кварталу, інформує CalvinAyre.

Ринок онлайн-беттінга Франції зробив різкий стрибок в останні місяці 2015-го

Ринок онлайн-беттінга Франції зробив різкий стрибок в останні місяці 2015-го

За останні три місяці 2015 року у Франції обсяг ставок збільшився на 40% порівняно з аналогічним періодом у 2014 році. Таким чином, в четвертому кварталі французи зробили онлайн-ставок на спорт на 452 мільйони євро, що стало кращим показником з 2010 року.

У минулому році прибуток французьких ліцензованих онлайн-букмекерів досяг суми в 270 мільйонів, збільшившись на 9% порівняно з 2014 роком.

В листопаді 2015 року регулятор французького онлайн-ринку гемблінга ARJEL закликав не драматизувати ситуацію в країні, в якій впродовж кількох років «буксують» оператори азартних ігор.

У 2014 році букмекерський онлайн-ринок Франції зріс на 31% завдяки проведенню чемпіонату світу з футболу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?