У Forbes вийшла стаття про власника «Рейтингу Букмекерів» Паруйра Шахбазяна

Рейтинг Букмекерів

Засновник ресурсу «Рейтинг Букмекерів» Паруйр Шахбазян став одним з героїв січневого номера провідного російського ділового журналу Forbes.

Основатель "Рейтинга Букмекеров" стал героем ведущего российского делового журнала

Засновник «Рейтингу Букмекерів» став героєм провідного російського ділового журналу

У матеріалі «На боці гравця: як заробити в букмекерському бізнесі» пан Шахбазян розповідає про свою кар’єру професійного гравця-виделочника, про те, як створив і зробив суперпопулярним перший на пострадянському просторі онлайн-рейтинг букмекерських компаній. Ресурс до теперішнього часу перетворився на повноцінний багатофункціональний портал, який щодня приваблює багато тисяч унікальних відвідувачів з числа як звичайних гравців-бетторів, так і фахівців букмекерської індустрії.

Згідно з даними статистики, пише Forbes, в місяць «Рейтинг Букмекерів» зараз відвідують 1 200 000 разів, у сайту 350 тис. унікальних користувачів. «Небагато в порівнянні зі спортивними ЗМІ, але це дуже сфокусована аудиторія, і ніхто не приводить так багато гравців, як ми», – упевнений Шахбазян.

У даний час ресурс бурхливо розвивається. Запущені англійська, українська, російська та вірменська версії з ексклюзивним контентом і залученням в якості експертів-прогнозистів відомих спортсменів, телекоментаторів і тренерів.

Як йдеться в матеріалі Forbes, в планах засновника «Рейтингу Букмекерів» – запуск соціальної мережі для гравців на ставках [SocialBet. – прим. редактора]. Також у партнерстві з Артаком Гаспаряном, одним із засновників проекту Comedy Club, пан Шахбазян має намір запустити онлайн-сервіс фентезі-спорту з грою на реальні гроші.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?