У чемпіонаті України з баскетболу АБКУ Суперліга зіграно підозрілий матч

Рейтинг Букмекерів

Тільки вчора ми докладно писали про дуже про підозрілий футбольний матч на аматорському Кубку Придніпров’я, як отримали ще один сигнал щодо підозрілої гри, цього разу у чемпіонаті України з баскетболу під егідою АБКУ Суперліга (так званий чемпіонат групи «Приват»).

У альтернативному чемпіонаті України відбувся підозрілий поєдинок

У альтернативному чемпіонаті України відбувся підозрілий поєдинок

Мова про матч-відповідь у плей-оф Суперліги БК «Харків» – БК «Галичина» (Львів) (номер гри – 7), що відбувся 23-го лютого в рамках 1/4 фіналу Суперліги.

Зустріч завершилася з рахунком 88:105 на користь львів’ян. Наші партнери з Vbet змушені були закрити прийом ставок на цей матч після другої чверті через підозрілу активність у ставках на тотал матчу і фори на «Галичину».

За словами представника Vbet, 60% загального об’єму ставок було на тотал матчу «більше» від 166.5 до 170.5, а також на перемогу «Галичини» з різницею від 7 до 10-ти очок (фори від (-6.5) до (-9.5). Матч завершився з рахунком 88:105, а всі підозрілі ставки зіграли.

Увагу трейдерів букмекера привернуло також те, що ставки робилися підозрілими гравцями, раніше помічених в ставках на «дивні матчі».

Ось відеозапис цього матчу:

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?