У букмекерів Пардью – перший за шансами змінити Еллардайса на чолі збірної Англії

Рейтинг Букмекерів

Поки наставник збірної Англії з футболу Сем Еллардайс намагається викрутитися з корупційного скандалу, одним з дійових осіб якого він став, букмекерські контори приймають ставки на те, хто стане його наступником на посту головної команди країни. Судячи з котирувань, посаду отримає Алан Пардью.

r-2

Спроба Еллардайса заробити не привела ні до чого хорошого

У списку основних претендентів на вакантну в перспективі посаду лідирує нинішній головний тренер клубу англійської Прем’єр-ліги «Крістал Пелас» Алан Пардью. За його призначення різні букмекерські контори дають коефіцієнт від 4,00 до 7,00.

Другим йде наставник «Борнмута» Едді Хау. Коефіцієнти на його призначення варіюються від 6,00 до 9,00. Трійку лідерів замикає екс-футболіст «Манчестер Юнайтед» Стів Брюс, який лише недавно покинув пост головного тренера «Халла». Коефіцієнт на те, що він стане наступним головним тренером англійської національної збірної – від 7,00 до 11,0.

Сем Елардайс опинився в центрі корупційного скандалу після того, як були оприлюднені дані розслідування журналістів видання The Telegraph про прийом хабарів в британському футболі. В ході розслідування, яке тривало близько 10 місяців і почалося до призначення Еллардайса на пост головного тренера збірної, журналісти представилися бізнесменами з Далекого Сходу, які хотіли «наваритияс» за рахунок махінацій на трансферному ринку Великобританії. Еллардайс погодився допомогти «бізнесменам», поділився способами обходу регламенту Футбольної асоціації Англії, зажадавши за послуги 400 тисяч фунтів британської корони.

Також в ході бесіди з журналістами під прикриттям Еллардайс розкритикував Роя Ходжонса, який в той час займав пост головного тренера збірної Англії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?