У британському парламенті «допитають» тенісних чиновників у справі про договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Парламентський комітет Великобританії 25-го лютого в 17:30 за київським часом «допитає» чиновників, які представляють керівництво міжнародних тенісних федерацій, про ситуацію з підозрілими матчами і звинуваченнями в корупції.

Влада Великобританії відреагували на публікації про корупційні проблеми тенісу

Влада Великобританії відреагували на публікації про корупційні проблеми тенісу

Як зазначає iGaming business, перед членами парламентського комітету культури, медіа та спорту будуть публічно «звітувати» директор відділу по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) Найджел Уіллертон, глава Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Кріс Кермод і віце-голова ATP, глава відділів юриспруденції і ЗМІ Марк Янг.

Комітет відреагував на спільне розслідування новинних агентств BBC і Buzzfeed, в якому говорилося про безліч фактів, що вказують на організацію договірних матчів в сучасному професійному тенісі. Крім того, за даними ЗМІ, в «договірняках» могли бути замішані 16 гравців з числа топ-50 рейтингу ATP. При цьому до них не були застосовані будь-які санкції, і половина з них виступала на турнірі Великого шолома Australian Open в січні 2016-го року.

Крім того, комітет дослідить історію, пов’язану з підозрілим матчем між російським тенісистом Миколою Давиденком і аргентинцем Мартіном Вассайо-Аргуельо, який відбувся на турнірі в польському Сопоті в 2007-му році. Звинувачення з Давиденка в здачі гри згодом були зняті.

«Комітет вивчатиме, як керівні органи в тенісі фіксують підозрілі матчі, а також виявлятиме недоліки в управлінні тенісом на місцевому та міжнародному рівнях», – йдеться в заяві представників комітету.

В кінці січня поточного року стало відомо, що провідні тенісні організації, включаючи ATP, Жіночу тенісну асоціацію (WTA) і Міжнародну федерацію тенісу (ITF), вирішили створити додаткову незалежну антикорупційну групу, яка займеться боротьбою з договірними матчами в цьому виді спорту. Крім того, новий орган перевірятиме роботу Tennis Integrity Unit (TIU), до ефективності дій якої з’явилося багато питань на тлі скандалу, що розгорівся після публікацій матеріалів BBC і Buzzfeed.

Минулого тижня ЗМІ повідомили про те, що Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSA) зафіксувала в 2015-му році 100 підозрілих матчів, 73 з яких припадають на теніс.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?