У боротьбі з «договірняками» в Англії дискваліфікували трьох футболістів

Олександр Веселов

На Туманному Альбіоні відсторонили від гри кількох футболістів нижчих дивізіонів через порушення правил Футбольної Асоціації (ФА) щодо боротьби з договірними матчами.

Тайлер Вейр отримав дискваліфікацію через порушення правил Футбольної Асоціації

Тайлер Вейр отримав дискваліфікацію через порушення правил Футбольної Асоціації

Керівництво ФА покарало гравців з наступним формулюванням: «Через те, що негайно не повідомили відповідні органи про те, що третя сторона намагалася за їхньої допомоги вплинути на процес матчу». В офіційній заяві Футбольної Асоціації зроблено наголос на тому, що всі ці футболісти не брали участі в договірних матчах, та не отримували за це матеріальну чи грошову винагороду, – повідомляє Sky Sports.

Список покараних гравців: Тайлер Вейр («Ворчестер Сіті»), Зепфанія Томас («Мікловер Спортс»), Скотт Спенсер ( «Гайд Юнайтед»).

Вейр, двічі порушивши статут ФА, відсторонений на шість місяців. Томас та Спенсер, які по разу вчасно не повідомили контроль-дисциплінарні органи про спробу впливу з боку сторонніх осіб, отримали дискваліфікації на чотири та три місяці відповідно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?