У БК Vbet не було підозрілих ставок на матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»

Гончар Тарас

Як повідомила «Рейтингу Букмекерів» букмекерська контора, на матч Першої ліги «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» у Vbet не помітили аномальних ставок на зустріч.

srgt

У БК Vbet не помітили аномалій

Як нам зазначили в БК Vbet, на зустріч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» букмекер не помітив підозрілих ставок. Додамо, що ця букмекерська контора постійно нам надсилає інформацію про всі можливі «договірняки».

Нагадаємо, у матчі Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» зафіксовано аномально велику кількість ставок, багато з яких були зроблені всупереч котируванням букмекерів.

Голова незалежної європейської організації Federbet, що займається виявленням договірних матчів, Франческо Баранка прокоментував для «Рейтингу Букмекерів» аномальну поведінку клієнтів біржі ставок Betfair в матчі Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-спорт».

За нашою інформацією, низка букмекерських контор «заморозила» свою лінію упродовж поєдинку Першої Ліги «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Причиною цьому слугували аномальні ставки на матч.

Вчорашній матч Першої ліги України «Іллічівець» – «Гірник-Спорт», як повідомляв «Рейтинг Букмекерів», викликав аномальні потоки ставок на букмекерській біржі Betfair. ПФЛ опублікувала на своєму сайті заяву, вимагаючи «справедливого розслідування» обставин матчу.

Президент клубу з Горішніх Плавнів Петро Матвійович Каплун у ексклюзивному інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів» прокоментував ситуацію з матчем «Іллічівець» — «Гірник-Спорт», на який зафіксували аномальний обсяг ставок, і який голова Federbet Франческо Баранка уже назвав обурливим «договірняком».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?