У Бельгії за ставки на договірні матчі затримані 50 осіб

Рейтинг Букмекерів

Близько 50-ти осіб затримано в Бельгії за підозрою в ставках на договірні матчі. Йдеться про тенісних поєдинках в рамках турніру Challenger серії Міжнародної тенісної федерації (ITF).

Уже порушено 18 кримінальних справ

Як повідомляють РИА Новости, зараз прокуратурами Брюсселя, Антверпена, Брюгге і Гента вже порушено 18 кримінальних справ. Затримані підозрюються в ставках на матчі, результати яких вони вже знали за повідомленнями від членів нелегальних структур, що займаються організацією договірних матчів.

Згідно із заявою слідчих органів Бельгії, за шахрайством стоять вихідці з Вірменії. Правоохоронні органи також не виключають того, що по ходу розслідування коло підозрюваних розшириться і торкнеться низки інших європейських країн.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?